IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; 70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; 70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/27123608_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; 70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.