IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 8 Kasım Pazartesi günü açılışı yapılacak olan "SERKA ile Benim Dünyam" projesi kapsamında yapılan Çocuk Akademi'sinde bulunan atölyeleri gezdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 8 Kasım Pazartesi günü açılışı yapılacak olan](/meb_iys_dosyalar/2021_11/06153524_DSC_0060.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 8 Kasım Pazartesi günü açılışı yapılacak olan "SERKA ile Benim Dünyam" projesi kapsamında yapılan Çocuk Akademi'sinde bulunan atölyeleri gezerek son çalışmalar hakkında bilgi aldı.