IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, anaokulları müdürleri ile okullaşma oranlarının arttırılması ile ilgili yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, anaokulları müdürleri ile okullaşma oranlarının arttırılması ile ilgili yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/05163801_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, anaokulları müdürleri ile okullaşma oranlarının arttırılması ile ilgili yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.