IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Aralık Gödekli Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Aralık Gödekli Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/03200522_DSC_0013.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Aralık Gödekli Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.