IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Atatürk Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Atatürk Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/14175806_DSC_0127.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Atatürk Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.