IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Azerbaycan Milletvekili Sn. Ulviye HAMZAYEV ve beraberindeki heyeti yeni açılan Şuşa Anaokulu'nda yapılan Cumhuriyetimizin 100. Yılı Etkinlikleri ile karşıladı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Azerbaycan Milletvekili Sn. Ulviye HAMZAYEV ve beraberindeki heyeti yeni açılan Şuşa Anaokulu'nda yapılan Cumhuriyetimizin 100. Yılı Etkinlikleri ile karşıladı.](/meb_iys_dosyalar/2023_10/26160521_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Azerbaycan Milletvekili Sn. Ulviye HAMZAYEV ve beraberindeki heyeti yeni açılan Şuşa Anaokulu'nda yapılan Cumhuriyetimizin 100. Yılı Etkinlikleri ile karşıladı.