IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, 5 Haziran Pazar günü Liselere Geçiş Sistemi kapsamında gerçekleştirilecek olan merkezî sınav ile ilgili okul yöneticileri ile planlama ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, 5 Haziran Pazar günü Liselere Geçiş Sistemi kapsamında gerçekleştirilecek olan merkezî sınav ile ilgili okul yöneticileri ile planlama ve değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/31154038_DSC_0003.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, 5 Haziran Pazar günü Liselere Geçiş Sistemi kapsamında gerçekleştirilecek olan merkezî sınav ile ilgili okul yöneticileri ile planlama ve değerlendirme toplantısı yapıldı.