IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Bilsem, Fen Lisesi ve Meslek Liseleri yöneticileri ile toplantı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Bilsem, Fen Lisesi ve Meslek Liseleri yöneticileri ile toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/17164314_DSC_0036.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Bilsem, Fen Lisesi ve Meslek Liseleri yöneticileri ile "Patent, Faydalı Model ve Tasarım" başvuru bilgilendirmesi ve " Meslek Liseleri Geleceği İnşa Ediyor" projesi kapsamında toplantı yapıldı.