IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Fen Lisesi, Sosyal Bilimler ve Anadolu Liselerinin idarecileri ile toplantı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Fen Lisesi, Sosyal Bilimler ve Anadolu Liselerinin idarecileri ile toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/19140855_DSC_0003.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Fen Lisesi, Sosyal Bilimler ve Anadolu Liselerinin idarecileri ile; YKS hazırlıkları kapsamında yapılan çalışmalar, pandemi kapsamında alınan tedbirler, öğrencilerimize yönelik planlanan akademik, bilimsel, kültürel, sportif ve sosyal çalışmalar ile ilgili toplantı yapıldı.