IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açılan okuma yazma kursları ve diğer kurslarla ilgili okul müdürleri ile daraltılmış toplantı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açılan okuma yazma kursları ve diğer kurslarla ilgili okul müdürleri ile daraltılmış toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/18140520_DSC_0012.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde açılan okuma yazma kursları ve diğer kurslarla ilgili okul müdürleri ile daraltılmış toplantı yapıldı.