IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI Başkanlığında, İlçe Yöneticileri ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarının katılımı ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI Başkanlığında, İlçe Yöneticileri ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarının katılımı ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/20121216_DSC_0018.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI Başkanlığında, İlçe Yöneticileri ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarının katılımı ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı hazırlık toplantısı yapıldı.