IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, ilimiz genelindeki meslek liseleri ile mesleki eğitim merkezlerinde uygulanan mesleki eğitim programı bilgilendirme toplantısı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, ilimiz genelindeki meslek liseleri ile mesleki eğitim merkezlerinde uygulanan mesleki eğitim programı bilgilendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/21161545_DSC_0003.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, ilimiz genelindeki meslek liseleri ile mesleki eğitim merkezlerinde uygulanan mesleki eğitim programı bilgilendirme toplantısı yapıldı.