IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, başkanlığında Meslek Liseleri bünyesinde Mesleki Eğitim Merkezlerinin açılması ve "Meslek Liseleri Geleceği İnşa Ediyor" projesi kapsamında toplantı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, başkanlığında Meslek Liseleri bünyesinde Mesleki Eğitim Merkezlerinin açılması ve](/meb_iys_dosyalar/2021_12/09164511_DSC_0004.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, başkanlığında Meslek Liseleri bünyesinde Mesleki Eğitim Merkezlerinin açılması ve "Meslek Liseleri Geleceği İnşa Ediyor" projesi kapsamında toplantı yapıldı.