IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında okul öncesi öğretmenleri ile okul öncesi eğitimin önemi ve okullaşma oranının artırılması ile ilgili daraltılmış toplantı yapıldı
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında okul öncesi öğretmenleri ile okul öncesi eğitimin önemi ve okullaşma oranının artırılması ile ilgili daraltılmış toplantı yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_10/31191805_DSC_0007.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında okul öncesi öğretmenleri ile okul öncesi eğitimin önemi ve okullaşma oranının artırılması ile ilgili daraltılmış toplantı yapıldı