IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında okul öncesi öğretmenleri ile okul öncesi eğitimin önemi ve okullaşma oranının artırılması ile ilgili daraltılmış toplantı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında okul öncesi öğretmenleri ile okul öncesi eğitimin önemi ve okullaşma oranının artırılması ile ilgili daraltılmış toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_12/15184009_DSC_0007.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında okul öncesi öğretmenleri ile okul öncesi eğitimin önemi ve okullaşma oranının artırılması ile ilgili daraltılmış toplantı yapıldı.