IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlüğü ekibi ile ilimizde uygulanan ulusal ve uluslararası sınavlara yönelik değerlendirme toplantısı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlüğü ekibi ile ilimizde uygulanan ulusal ve uluslararası sınavlara yönelik değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/13163510_DSC_0001.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında, Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdürlüğü ekibi ile ilimizde uygulanan ulusal ve uluslararası sınavlara yönelik değerlendirme toplantısı yapıldı.