IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Ortaokul ve Lise yöneticilerimiz ile 8 ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik Ölçme ve Değerlendirme Sınav Hizmetleri değerlendirme toplantısı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Ortaokul ve Lise yöneticilerimiz ile 8 ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik Ölçme ve Değerlendirme Sınav Hizmetleri değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/19170234_DSC_0018.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Ortaokul ve Lise yöneticilerimiz ile 8 ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik Ölçme ve Değerlendirme Sınav Hizmetleri değerlendirme toplantısı yapıldı.