IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Temel Eğitim okul müdürlerimiz ile daraltılmış toplantı yapıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Temel Eğitim okul müdürlerimiz ile daraltılmış toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/22124140_mmmm.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI başkanlığında Temel Eğitim okul müdürlerimiz ile; LGS hazırlıkları kapsamında yapılan çalışmalar, pandemi kapsamında alınan tedbirler, destekleme ve yetiştirme kursları, öğrencilerimize yönelik planlanan akademik, bilimsel, kültürel, sportif ve sosyal çalışmalar ile ilgili toplantı yapıldı.