IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Bayraktutan Hacı Hanım Taşdemir Ortaokulu 'nda Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Bayraktutan Hacı Hanım Taşdemir Ortaokulu 'nda Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/06120146_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Bayraktutan Hacı Hanım Taşdemir Ortaokulu 'nda Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.