IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, "Benim Dünyam Çocuk Akademisi"nde bulunan Akıl Zeka Oyunları Atölyesinde öğretmenlerimize verilen kursu ziyaret ederek öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI,](/meb_iys_dosyalar/2022_02/09181215_DSC_0007.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, "Benim Dünyam Çocuk Akademisi"nde bulunan Akıl Zeka Oyunları Atölyesinde öğretmenlerimize verilen kursu ziyaret ederek öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.