IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu ve Milli Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi Pansiyonlarını ziyaret etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu ve Milli Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi Pansiyonlarını ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_08/29122029_DSC_0088.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Besti Aydeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu ve Milli Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi Pansiyonlarını ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yılına hazırlık çalışmalarını yerinde inceledi.