IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesi'nde Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesi'nde Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/11163539_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ve Atatürk Anadolu Lisesi'nde Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.