IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2023_03/06090925_borsa_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.