IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul İlkokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul İlkokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/20150217_DSC_0007.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Borsa İstanbul İlkokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.