IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Erasmus+ projesi kapsamında Polonya, İspanya, Bulgaristan, Slovenya ve ilimizden özel eğitim öğretmenlerimizinde bulunduğu katılımcılara sertifikalarını verdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Erasmus+ projesi kapsamında Polonya, İspanya, Bulgaristan, Slovenya ve ilimizden özel eğitim öğretmenlerimizinde bulunduğu katılımcılara sertifikalarını verdi.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/13132400_DSC_0300.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Erasmus+ projesi kapsamında Polonya, İspanya, Bulgaristan, Slovenya ve ilimizden özel eğitim öğretmenlerimizinde bulunduğu katılımcılara sertifikalarını verdi.