IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Haydar Aliyev Fen Lisesi'nde Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Haydar Aliyev Fen Lisesi'nde Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/28160607_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Haydar Aliyev Fen Lisesi'nde Akademik Başarının artırılmasına yönelik yapılan çalışmaları idareci ve öğretmenlerimizle birlikte değerlendirdi.