IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen "Azim, Umut ve Zaferin Adresi Çanakkale'de Buluşuyoruz" projesi kapsamında Çanakkale'ye giden öğrencilerini yolcu etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen](/meb_iys_dosyalar/2021_10/27183755_DSC_0016.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İçişleri Bakanlığı tarafından desteklenen "Azim, Umut ve Zaferin Adresi Çanakkale'de Buluşuyoruz" projesi kapsamında Çanakkale'ye giden Şehit Fatih Kara Spor Lisesi öğrencilerini yolcu etti.