IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Iğdır Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak öğrencilerle sohbet etti ve "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ni zümre öğretmenleri ile birlikte değerlendirdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Iğdır Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak öğrencilerle sohbet etti ve](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27130648_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Iğdır Anadolu Lisesi'nde İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak öğrencilerle sohbet etti ve "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ni zümre öğretmenleri ile birlikte değerlendirdi.