IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Iğdır Valiliği uhdesinde 125. Yıl Anadolu Lisesi'nde düzenlenen IQ Yapım Eğitmenlerinin " Sınav Kaygısı ve Yazarlık " konulu seminerine katıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Iğdır Valiliği uhdesinde 125. Yıl Anadolu Lisesi'nde düzenlenen IQ Yapım Eğitmenlerinin](/meb_iys_dosyalar/2024_02/15164212_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Iğdır Valiliği uhdesinde 125. Yıl Anadolu Lisesi'nde düzenlenen IQ Yapım Eğitmenlerinin " Sınav Kaygısı ve Yazarlık " konulu seminerine katıldı.