IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İlçe Müdürlerimiz ile 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı sene başı kurul toplantısı ve yapılması gereken iş ve işlemler ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İlçe Müdürlerimiz ile 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı sene başı kurul toplantısı ve yapılması gereken iş ve işlemler ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/04105516_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İlçe Müdürlerimiz ile 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı sene başı kurul toplantısı ve yapılması gereken iş ve işlemler ile ilgili toplantı gerçekleştirdi.