IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/27181904_DSC_0017.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.