IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, inşaat ve emlak birimimizdeki mühendislerden yapımı devam eden okulların son durumu ile ilgili brifing alarak yapılacak çalışmaları değerlendirdi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, inşaat ve emlak birimimizdeki mühendislerden yapımı devam eden okulların son durumu ile ilgili brifing alarak yapılacak çalışmaları değerlendirdi.](/meb_iys_dosyalar/2023_07/26153353_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, inşaat ve emlak birimimizdeki mühendislerden yapımı devam eden okulların son durumu ile ilgili brifing alarak yapılacak çalışmaları değerlendirdi.