IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Karakoyunlu ilçemizde bulunan Bulakbaşı İlk ve Ortaokulu'nda İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Karakoyunlu ilçemizde bulunan Bulakbaşı İlk ve Ortaokulu'nda İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_10/02110445_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Karakoyunlu ilçemizde bulunan Bulakbaşı İlk ve Ortaokulu'nda İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.