IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2023_02/28134407_kYz_imam_hatip_istiklal_marYY_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kız İmam Hatip Anadolu Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.