IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kültür Merkezi'nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında düzenlenen ''Türkiye Yüzyılının Kahramanları'' temalı resim sergisine katıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kültür Merkezi'nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında düzenlenen ''Türkiye Yüzyılının Kahramanları'' temalı resim sergisine katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/28160733_DSC_0001.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kültür Merkezi'nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri kapsamında düzenlenen ''Türkiye Yüzyılının Kahramanları'' temalı resim sergisine katıldı.