IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kurtuluş İlkokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kurtuluş İlkokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/16133046_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Kurtuluş İlkokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ederek güne başladılar.