IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, kütüphane yapılacak okullarımızın donatım malzemelerini üretecek olan Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, kütüphane yapılacak okullarımızın donatım malzemelerini üretecek olan Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/09182200_DSC_0019.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, kütüphane yapılacak okullarımızın donatım malzemelerini üretecek olan Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.