IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi, Iğdır Anadolu Lisesi ve Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi'ni ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi, Iğdır Anadolu Lisesi ve Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi'ni ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_11/20130707_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi, Iğdır Anadolu Lisesi ve Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi'ni ziyaret ederek idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.