IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan "Edebiyat Dergileri Tanıtım Standı'na " ziyarette bulunarak bu alanda yapılan farkındalık çalışmalarından ötürü teşekkür etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan](/meb_iys_dosyalar/2023_06/01145539_01.06.2023_sosyal_bilimler_dergi_sergisi.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan "Edebiyat Dergileri Tanıtım Standı'na " ziyarette bulunarak bu alanda yapılan farkındalık çalışmalarından ötürü teşekkür etti.