IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi'nde yapılan " Çanakkale'den Günümüze Hikayeleriyle Asker Türkülerimiz " temalı etkinliğe katıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi'nde yapılan](/meb_iys_dosyalar/2024_03/22160057_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, M. Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi'nde yapılan " Çanakkale'den Günümüze Hikayeleriyle Asker Türkülerimiz " temalı etkinliğe katıldı.
Yapılan etkinliğe Emniyet Müdürlüğümüz ve Jandarma Komutanlığımızdan da iştirak ettiler.