IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mahmut Nedim Kuyumcu İlkokulunda 2022-2023 eğitim öğretim yılı ilk ders zilinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mahmut Nedim Kuyumcu İlkokulunda 2022-2023 eğitim öğretim yılı ilk ders zilinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi](/meb_iys_dosyalar/2022_09/12210616_DSC_0001.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mahmut Nedim Kuyumcu İlkokulunda 2022-2023 eğitim öğretim yılı ilk ders zilinde düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi