IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mehmet Çavuş İlk ve Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mehmet Çavuş İlk ve Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2023_02/20193821_DSC_0009.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mehmet Çavuş İlk ve Ortaokulunda düzenlenen bayrak törenine katılarak İstiklal Marşı'nı okuduktan sonra öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.