IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Melekli Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu'nda İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Melekli Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu'nda İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_12/11122649_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI; Melekli Şehit Er Aytekin Arslan İlkokulu'nda İstiklal Marşı Töreni'ne katılarak idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.