IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde kurulan Mesleki Eğitim Merkezleri kapsamında işletmeleri ziyaret ederek, yapılacak işbirlikleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde kurulan Mesleki Eğitim Merkezleri kapsamında işletmeleri ziyaret ederek, yapılacak işbirlikleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/20183928_DSC_0019.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde kurulan Mesleki Eğitim Merkezleri kapsamında işletmeleri ziyaret ederek, yapılacak işbirlikleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.