IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mevlana İlkokulu'nda "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ni zümre öğretmenleri ile birlikte değerlendirdi. Ayrıca Bakanlığımız tarafından gönderilen ÇEVRE BERATI'nı takdim etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mevlana İlkokulu'nda](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24123858_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Mevlana İlkokulu'nda "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ni zümre öğretmenleri ile birlikte değerlendirdi. Ayrıca Sıfır Atık konulu proje kapsamında Bakanlığımız tarafından gönderilen ÇEVRE BERATI'nı takdim ederek gayretli çalışmalarından dolayı tebrik etti.