IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek "Öğretmenler Odası Kitap Sohbetleri" projesi kapsamında Peyami SAFA'nın " DOKUZUNCU HARİCİYE KOĞUŞU " romanının söyleşisine katıldı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek](/meb_iys_dosyalar/2024_03/01155808_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek "Öğretmenler Odası Kitap Sohbetleri" projesi kapsamında Peyami SAFA'nın " DOKUZUNCU HARİCİYE KOĞUŞU " romanının söyleşisine katıldı.