IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Okul Sporları kapsamında Atletizm branşında bölge şampiyonu olan Gödekli Ortaokulu öğrencilerini, idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Okul Sporları kapsamında Atletizm branşında bölge şampiyonu olan Gödekli Ortaokulu öğrencilerini, idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.](/meb_iys_dosyalar/2023_06/01114316_godekli_2.jpg)
Milli Eğitim Müdürmüz Sn. Servet CANLI, Okul Sporları kapsamında Atletizm branşında Küçük - Erkekler kategorisinde Erzincan'da düzenlenen bölge yarışmalarında bölge şampiyonu olan Gödekli Ortaokulu öğrencilerini, idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek başarılarınn devamını diledi.