IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, okul sporları kapsamında Kars İlinde yapılan Badminton Yıldız Kız-Erkek müsabakalarında Bölge 1.si olan Enginalan Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini makamında tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, okul sporları kapsamında Kars İlinde yapılan Badminton Yıldız Kız-Erkek müsabakalarında Bölge 1.si olan Enginalan Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini makamında tebrik ederek başarılarının devamını diledi.](/meb_iys_dosyalar/2024_04/03131116_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, okul sporları kapsamında Kars İlinde yapılan Badminton Yıldız Kız-Erkek müsabakalarında Yıldız Kızlarda Bölge 1. si olan ve Yıldız Erkeklerde 4. olan Enginalan Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini makamında tebrik ederek başarılarının devamını diledi.