IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, okullarımızda bulunan kullanılmayan eski malzemelerin dönüşümünü yapan Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunan atölyeyi ziyaret etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, okullarımızda bulunan kullanılmayan eski malzemelerin dönüşümünü yapan Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunan atölyeyi ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_01/12174035_DSC_0014.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, okullarımızda bulunan kullanılmayan eski malzemelerin dönüşümünü yapan Iğdır Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunan atölyeyi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.