IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Pansiyonlu Okul Müdürleri ile sene başı pansiyonlara yerleşme durumları, yapılacak çalışmalar, izlenecek yol haritası ile ilgili toplantı yaptı.
![Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Pansiyonlu Okul Müdürleri ile sene başı pansiyonlara yerleşme durumları, yapılacak çalışmalar, izlenecek yol haritası ile ilgili toplantı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/06164700_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Pansiyonlu Okul Müdürleri ile sene başı pansiyonlara yerleşme durumları, yapılacak çalışmalar, izlenecek yol haritası ile ilgili toplantı yaptı.